Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Radomiu

Warszawska 3, 26-600 Radom

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nauczanie zdalne - klasa 1

Email Drukuj PDF

Klasa 1

Poniedziałek 16.03.2020

KRĄG TEMATYCZNY – WIOSNA

Poznam zwiastuny wiosny, nauczę się rozpoznawać i nazywać kwiaty wiosenne. Dowiem się o wiosennych zwyczajach zwierząt. Poćwiczę pisanie odręczne i z pamięci oraz utrwalę dodawanie i odejmowanie. Wysłucham słuchowisk i utworów muzycznych. Poznam bohaterów lektur szkolnych. Stworzę prace plastyczne, rozwiążę łamigłówki i quizy. Poznam słownictwo w języku obcym.

Dzień 1. Wiosna tuż-tuż

Język angielski

 


 

Wtorek 17.03.2020

KRĄG TEMATYCZNY - WIOSNA

Poznam zwiastuny wiosny, nauczę się rozpoznawać i nazywać kwiaty wiosenne. Dowiem się o wiosennych zwyczajach  zwierząt. Poćwiczę pisanie odręczne i z pamięci oraz utrwalę dodawanie i odejmowanie. Wysłucham słuchowisk i utworów muzycznych. Poznam bohaterów lektur szkolnych. Stworzę prace plastyczne, rozwiążę łamigłówki i quizy. Poznam słownictwo w języku obcym.

 

Dzień 2 Wiosenne porządki

Język angielski

 


 

Środa 18.03.2020

Dzień 3. W ogródku


czwartek 19.03.2020

Dzień 4. Przebiśniegi – wiosenne kwiaty


piątek 20.03.2020

Dzień 5. Wiosna nie tylko za oknem – wiosna w literaturze i poezji

Poprawiony: wtorek, 17 marca 2020 15:47